Menu
Your Cart

Basında Biz

Abdulselam Dalmış, dünya yıldızlarını giydiriyor
Türkiye’nin dünyaya açılan modacısı Abdulselam Dalmış, emin adımlarla yürüyor. Tasarıma başladığı ilk andan itibaren büyük bir tutku ile hareket ede..
Modacı Abdulselam Dalmış Korona virüsün giyim sektörüne etkisini değerlendirdi
Yurt içinde ve yurt dışında birçok ünlü sanatçı ve model tarafından takip edilen ünlü modacı Abdulselam Dalmış, korona virüsün e-ticaret giyim sektörü..
Son dakika haberi! Ünlüleri giydiren Rimena modacısı Dalmış, korona sürecinde modayı değerlendirdi
Son dakika gelişmesine göre Türkiye'de birçok Tv dizi, ünlü sanatçı ve model tarafından tercih edilen Rimena Giyim tasarımcısı Abdulselam Dalmış, sekt..
Rimena Giyim tasarımcısı Dalmış, doğru abiye seçiminin ipuçlarını verdi
Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye'de birçok televizyon dizisi, ünlü sanatçı ile model tarafından tercih edilen Rimena Giyim tasarımcısı Abdulsela..
Rimena Giyim kadınların şık olmasına önem veriyor
Merkezi İstanbul'da bulunan Rimena Giyim tasarımcısı Abdulselam Dalmış, kadınların nasıl şık olabileceğine ilişkin tüyolar verdi.Merkezi İstanbul'da b..
Rimena Giyim ile kadınlar güzel giyinmenin sırlarını keşfediyor
Rimena Giyim ile kadınlar güzel giyinmenin sırlarını keşfediyorMerkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye'de birçok televizyon dizisi, ünlü sanatçı ve mod..
Modacıdan kombin yapmakta zorlanan kadınlara tavsiyeler
Modacı Abdulselam Dalmış, kombin yapmakta zorlanan kadınların işine yarayacak tavsiyelerde bulundu.Modacı Abdulselam Dalmış, kombin yapmakta zorlanan ..
Dünyaya açıldı
İçerde, Çukur, Kanatsız Kuşlar gibi birçok dizinin oyuncularıyla ünlü şarkıcıları da giydiren Türk modacı Abdulselam Dalmış, Rimena markasıyla adını d..
Rimena Giyim’den kadınlara şık giyim tavsiyeleri
Merkezi İstanbul’da bulunan Rimena Giyim kurucusu Abdulselam Dalmış, kadınlara şık olma tavsiyelerinde bulundu.Merkezi İstanbul’da bulunan ve Türkiye’..
Rimena Giyim, uygun giyimin bir numaralı adresi oldu
Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye'de birçok televizyon dizisi, ünlü sanatçı ile model tarafından tercih edilen Rimena Giyim tasarımcısı Abdulsela..
Rimena Giyim uygun fiyatlarla kaliteli giyim sunuyor
Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye'de birçok televizyon dizisi, ünlü sanatçı ve model tarafından tercih edilen Rimena Giyim tasarımcısı Abdulsel..
Rimena giyim tasarım ve modacısından e-ticaret alışveriş tavsiyeleri
Merkezi İstanbul’da bulunan ve Türkiye’de birçok televizyon dizi, ünlü sanatçı ve model tarafından tercih edilen Rimena giyim tasarımcısı Abdulselam..
Rimena Giyim uygun fiyatlarıyla şaşırtıyor
Rimena Giyim, yeni sezon kıyafetleri ve uygun fiyatları ile vatandaşları şaşırtmaya devam ediyor. Hem Türkiye’deki hem de dünyadaki başarıları ile ta..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)